Na starym Trakcie Królewskim, wiodącym od Zamku, poprzez lubelską Starówkę i Deptak, powstało magiczne miejsce – Restauracja, której największym atutem jest własny mini browar. Już od wejścia można poczuć aromat chmielu i słodu, zobaczyć kadzie, odkryć jak powstaje złocisty trunek. Będąc w Lublinie nie można pominąć przyjemności spróbowania piwa, warzonego na miejscu.

MAGICZNE MIEJSCE
W LUBLINIE
Warzymy piwo w sercu miasta

W stylowej kamiennicy w centrum Deptaka, oddajemy do Państwa dyspozycji trzy poziomy. Parter to sala "MIODOWA". Tutaj stoją kadzie w których warzymy słód. Tu również jest główny bar podłaczony bezpośrednio do naszej linii produkcyjnej, przy którym można spróbować jak smakuje świeże, niepasteryzowane KRAFTOWE piwo. Wygodne skórzane fotele i niebanalny wystrój wnętrza, zachęcają do tego by oprócz piwa zasmakować w specjałach naszej restauracji, odkrywającej na nowo kuchnię regionalną.

DOBRZY LUDZIE PIJĄ
DOBRE PIWO

Sala "BURSZTYNOWA" na pierwszym piętrze oferuje bardzo miękie kanapy i kameralne boksy. Jest idealna dla grup przyjaciół lub znajomych chcących uczcić wspólne święto lub jubileusz. Każda z sal wyposażona jest również w odbiorniki telewizyjne dzięki którym podczas meczy reprezentacyjnych nasz Browar staje się strefą kibiców znających się zarówno na sporcie, jak i doskonałym piwie. Klimatyzowane wnętrza to również idealne miejsce relaksu dla turystów zwiedzających Stare Miasto i Centrum.

TWOJE MIEJSCE SPOTKAŃ
TOWARZYSKICH

Drugie piętro to sala "JASNA" stworzona z myślą o organizacji większych uroczystości rodzinnych lub konferencji i spotkań biznesowych. Idealnie nadaje się na: - bankiet zasiadany i stojący, - szkolenia i spotkania integracyjne, - wesela, - komunie, - chrzciny, - jubileusze, - i wiele innych

PRZESTRZENIE
ZE SMAKIEM