ODKRYJ NOWE SMAKI
W LUBLINIE
Ikona chemiel

Witamy

Restauracja BROWAR LUBLIN znajduje się w samym centrum lubelskiego Deptaka. W budynku przy Krakowskim Przedmieściu 7 oddajemy do Państwa dyspozycji trzy kondygnacje, zaprojektowane tak by każdy poczuł się w nich komfortowo. Miła atmosfera i wysoki standard obsługi oraz nasze doświadczenie w kreowaniu smaków to recepta na udany relaks. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Ikona aktualności

Aktualności

Poznaj nasze najnowsze promocje i wydarzenia odbywajace się w lokalu.

Ikona Kran

Browar

parter - sala "MIODOWA"

I piętro - sala "BURSZTYNOWA"

II piętro - sala "JASNA"

Sprawdź na którym piętrze najlepiej smakuje nasze piwo

Ikona kłos

Nasze piwa

Dzięki starodawnym procedurom, naturalnym składnikom i dokładnemu procesowi warzenia na miejscu, otrzymujemy niepowtarzalne piwa: jasne, miodowe i milkstout.

DOBRZY LUDZIE
PIJĄ DOBRE PIWO
Ikona sztućce

RESTAURACJA

Lubelskie słynie z róznych smaków, które przeplatają się w lokalnych specjałach. Mistrz naszej kuchni stara się na nowo odkryć dla Państwa kuchnię regionalną.

Ikona menu

Menu

SCHAB PO LUBELSKU
-
Z FRYTKAMI, SURÓWKĄ COLESŁAW I SOSEM ŻURAWINOWYM
KĄSKI KURCZAKA
-
W CHRUPIĄCEJ PANIERCE Z SOSEM SŁODKIE CHILLI
TATAR WOŁOWY
-

Ikona imprezy

Imprezy

Nasz obiekt to również idealne miejsce do spotkania przy stole z rodziną lub najbliższymi w niebanalnym otoczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą organizacji chrzcin, komunii, przyjęć okolicznościowych więcej >

Ikona konferencje

Konferencje

Doskonała lokalizacja to atut przy organizowaniu konferencji lub spotkań biznesowych. Sprzęt potrzebny do prezentacji oraz zaplecze gastronomiczne znajduje się na miejscu. Po prelekcji i poczęstunku można zwiedzić pobliską Starówkę.